↑ Povratak na Natjecanja

Kadetska liga centar

U kadetskoj B-ligi centar nastupili su registrirani klubovi u Hrvatskom šahovskom savezu iz Bjelovarsko-bilogorske, Karlovačke, Koprivničko-križevačke, Krapinsko-zagorske, Međimurske, Sisačko-moslavačke, Varaždinske i Zagrebačke županije, te grada Zagreba.

ŠK Tomislav-Goran Sv. Ivan Žabno - ŠK Krapina; Topusko, 1. kolo Alisa Lončar i Melani Stužić, 1. kolo Melani, Alisa, Ivan i Mihael, čekaju početak 2. kola ŠK Krapina - ŠŠK Koprivnica, Topusko, 2. kolo 1. Grmovšek - L. Koštić; 2.Cerovečki - Šerbetar, 3.Stužić - J. Koštić; 4.Lončar - Rajn ŠK Ban Jelačić, Zaprešić - ŠK Krapina, Topusko, 3. kolo

U konkureciji 35 ekipa krapinski kadeti osvojili su 19. mjesto.
1. krug, 1-.3. kolo, 13. travnja 2013. – Topusko, hotel Toplica
2. krug, 4.-6. kolo, 20. travnja 2013. – Dugo Selo
3. krug, 7.-9. kolo, 27. travnja 2013. – Đurđevac, Hotel Picok


Konačan poredak


Mjesto Ekipa Gam. + = - MB Bod. SB MPSum
1 ŠK Zaprešić, Zaprešić 9 7 1 1 15 24,5 237,0 92
2 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 9 6 2 1 14 24,5 233,5 94
3 ŠK Mladost, Petrinja 9 6 1 2 13 22,0 228,0 97
4 ŠK Brestje I, Sesvete 9 6 0 3 12 23,5 215,0 93
5 ŠK Prigorje, Zagreb 9 5 2 2 12 22,0 195,0 89
6 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 9 5 2 2 12 22,0 163,0 77
7 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 9 5 1 3 11 21,5 174,5 79
8 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 9 5 1 3 11 21,0 189,5 91
9 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 9 4 3 2 11 20,5 187,5 84
10 ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 9 4 3 2 11 19,5 186,0 95
11 ŠK Graničar, Cirkvena 9 4 3 2 11 19,5 153,5 78
12 ŠK Picok, Đurđevac 9 4 3 2 11 17,5 146,5 83
13 ŠK Ericsson-Nikola Tesla I, Zagreb 9 5 0 4 10 22,0 185,0 87
14 ŠK Križevci, Križevci 9 5 0 4 10 20,5 143,0 80
15 ŠK Sloboda, Mihovljan 9 4 1 4 9 21,0 144,5 74
16 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 9 4 1 4 9 20,0 121,0 70
17 ŠK Brestje II, Sesvete 9 4 1 4 9 18,0 126,0 72
18 ŠK Rugvica, Rugvica 9 3 3 3 9 17,5 145,0 91
19 ŠK Krapina, Krapina 9 4 1 4 9 17,5 134,0 77
20 ŠŠK Podravka, Koprivnica 9 4 0 5 8 19,0 114,5 71
21 ŠK Samobor I, Samobor 9 3 2 4 8 17,0 135,5 79
22 ŠD Varaždin, Varaždin 9 3 2 4 8 16,5 117,0 75
23 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 9 2 4 3 8 16,5 107,5 61
24 ŠK Stridon, Štrigova 9 3 2 4 8 16,0 118,5 76
25 ŠK Odra, Novi Zagreb 9 2 3 4 7 17,0 90,5 55
26 ŠK Zelenjak, Klanjec 9 1 5 3 7 16,0 112,0 68
27 ŠD Sisak II, Sisak 9 2 3 4 7 16,0 88,0 69
28 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 9 2 3 4 7 13,5 77,0 63
29 ŠK Miklavec, Mursko Središće 9 3 1 5 7 13,5 68,0 58
30 ŠK Duga Resa, Duga Resa 9 2 2 5 6 14,0 79,0 71
31 ŠK Ericsson-Nikola Tesla II, Zagreb 9 2 2 5 6 12,0 64,0 57
32 ŠK Samobor II, Samobor 9 2 2 5 6 11,5 60,0 56
33 ŠK Lekenik, Lekenik 9 1 3 5 5 10,0 47,0 64
34 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 9 1 2 6 4 13,0 73,5 57
35 ŠK Bjelovar, Bjelovar 9 0 4 5 4 11,0 64,0 63


20. ŠK Krapina, Krapina (9 MB/17,5 Bod.)


Pl.   Ime Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Bod Gam. % Rtg-O
1 IV Grmovšek, Mihael 1734 CRO 1 1 1 1 1 0 = 1 + 7,5 9 83,3 1691
2   Cerovečki, Ivan 1603 CRO 0 1 1 0 = 0 - - - 2,5 9 27,8 1679
    Stužić, Melani 1600 CRO 0 1 0 0 1 0 0 1 = 3,5 9 38,9 1657
    Lončar, Alisa 1600 CRO 0 0 1 0 1 0 = 1 = 4,0 9 44,4 1648


Rezultati 9. kola, 27.04.2013 u 15:00; Đurđevac
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 3 ŠK Tomislav-Goran, Sv Ivan Žabno 11,0 0,0 – 4,0 13,0 ŠK Zaprešić, Zaprešić 1
2 7 ŠK Prigorje, Zagreb 12,0 1,5 – 2,5 12,0 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 6
3 15 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 11,0 1,5 – 2,5 11,0 ŠK Mladost, Petrinja 2
4 11 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 11,0 2,0 – 2,0 10,0 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 24
5 9 ŠK Brestje I, Sesvete 10,0 3,5 – 0,5 10,0 ŠK Križevci, Križevci 18
6 19 ŠK Sloboda, Mihovljan 9,0 1,5 – 2,5 9,0 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 4
7 5 ŠK Picok, Đurđevac 9,0 2,5 – 1,5 9,0 ŠK Brestje II, Sesvete 16
8 10 ŠK Stridon, Štrigova 8,0 1,0 – 3,0 9,0 ŠK Graničar, Cirkvena 8
9 25 ŠK Samobor I, Samobor 8,0 0,5 – 3,5 8,0 ŠK Ericsson-N. Tesla I, Zagreb 13
10 20 ŠK Krapina, Krapina 8,0 2,0 – 2,0 8,0 ŠK Rugvica, Rugvica 14
11 12 ŠD Varaždin, Varaždin 7,0 2,0 – 2,0 7,0 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 34
12 22 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 7,0 4,0 – 0,0 6,0 ŠK Ericsson-N Tesla II, Zagreb 30
13 17 ŠŠK Podravka, Koprivnica 6,0 4,0 – 0,0 6,0 ŠK Duga Resa, Duga Resa 26
14 21 ŠK Zelenjak, Klanjec 6,0 2,0 – 2,0 6,0 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 32
15 27 ŠK Miklavec, Mursko Središće 5,0 3,0 – 1,0 5,0 ŠK Lekenik, Lekenik 28
16 35 ŠK Bjelovar, Bjelovar 4,0 1,0 – 3,0 5,0 ŠK Odra, Novi Zagreb 31
17 29 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 4,0 1,5 – 2,5 4,0 ŠK Samobor II, Samobor 33
18 23 ŠD Sisak II, Sisak 6,0 2,0   Slobodan  



Rezultati 8. kola, 27.04.2013 u 12:00, Đurđevac
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 1 ŠK Zaprešić, Zaprešić 13,0 1,5 – 2,5 10,0 ŠK Prigorje, Zagreb 7
2 2 ŠK Mladost, Petrinja 10,0 2,0 – 2,0 10,0 ŠK Tomislav-Goran, Sv Ivan Žabno 3
3 6 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 10,0 2,5 – 1,5 10,0 ŠK Brestje I, Sesvete 9
4 8 ŠK Graničar, Cirkvena 9,0 1,0 – 3,0 9,0 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 11
5 13 ŠK Ericsson-N Tesla I, Zagreb 8,0 1,5 – 2,5 9,0 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 15
6 4 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 8,0 2,0 – 2,0 8,0 ŠK Picok, Đurđevac 5
7 14 ŠK Rugvica, Rugvica 8,0 1,0 – 3,0 8,0 ŠK Križevci, Križevci 18
8 24 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 8,0 3,0 – 1,0 7,0 ŠD Varaždin, Varaždin 12
9 16 ŠK Brestje II, Sesvete 7,0 3,0 – 1,0 7,0 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 22
10 34 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 7,0 0,5 – 3,5 7,0 ŠK Sloboda, Mihovljan 19
11 10 ŠK Stridon, Štrigova 6,0 3,0 – 1,0 6,0 ŠD Sisak II, Sisak 23
12 25 ŠK Samobor I, Samobor 6,0 2,5 – 1,5 6,0 ŠŠK Podravka, Koprivnica 17
13 32 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 6,0 1,0 – 3,0 6,0 ŠK Krapina, Krapina 20
14 26 ŠK Duga Resa, Duga Resa 5,0 2,0 – 2,0 5,0 ŠK Zelenjak, Klanjec 21
15 30 ŠK Ericsson-N Tesla II, Zagreb 5,0 2,0 – 2,0 4,0 ŠK Odra, Novi Zagreb 31
16 27 ŠK Miklavec, Mursko Središće 3,0 3,0 – 1,0 4,0 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 29
17 33 ŠK Samobor II, Samobor 3,0 2,0 – 2,0 3,0 ŠK Bjelovar, Bjelovar 35
18 28 ŠK Lekenik, Lekenik 4,0 2,0   Slobodan  



Rezultati 7. kola, 27.04.2013 u 10:00, Đurđevac
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 15 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 9,0 1,5 – 2,5 11,0 ŠK Zaprešić, Zaprešić 1
2 2 ŠK Mladost, Petrinja 10,0 1,5 – 2,5 8,0 ŠK Prigorje, Zagreb 7
3 3 ŠK Tomislav-Goran, Sv Ivan Žabno 8,0 3,0 – 1,0 8,0 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 24
4 14 ŠK Rugvica, Rugvica 8,0 0,0 – 4,0 8,0 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 6
5 9 ŠK Brestje I, Sesvete 8,0 2,5 – 1,5 8,0 ŠK Ericsson-N Tesla I, Zagreb 13
6 19 ŠK Sloboda, Mihovljan 7,0 1,5 – 2,5 7,0 ŠK Graničar, Cirkvena 8
7 11 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 7,0 3,0 – 1,0 7,0 ŠD Varaždin, Varaždin 12
8 17 ŠŠK Podravka, Koprivnica 6,0 0,0 – 4,0 6,0 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 4
9 5 ŠK Picok, Đurđevac 6,0 2,5 – 1,5 6,0 ŠK Samobor I, Samobor 25
10 18 ŠK Križevci, Križevci 6,0 3,0 – 1,0 6,0 ŠK Stridon, Štrigova 10
11 20 ŠK Krapina, Krapina 6,0 1,0 – 3,0 5,0 ŠK Brestje II, Sesvete 16
12 21 ŠK Zelenjak, Klanjec 5,0 1,0 – 3,0 5,0 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 34
13 26 ŠK Duga Resa, Duga Resa 5,0 1,0 – 3,0 5,0 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 22
14 28 ŠK Lekenik, Lekenik 4,0 0,0 – 4,0 4,0 ŠD Sisak II, Sisak 23
15 31 ŠK Odra, Novi Zagreb 4,0 1,5 – 2,5 4,0 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 32
16 30 ŠK Ericsson-Nikola Tesla II, Zagreb 3,0 3,0 – 1,0 3,0 ŠK Samobor II, Samobor 33
17 29 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 3,0 2,0 – 2,0 2,0 ŠK Bjelovar, Bjelovar 35
18 27 ŠK Miklavec, Mursko Središće 2,0 2,0   Slobodan  



Rezultati 6. kola, 20.04.2013 u 15:00, Dugo Selo
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 1 ŠK Zaprešić, Zaprešić 9,0 2,5 – 1,5 8,0 ŠK Brestje I, Sesvete 9
2 6 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 8,0 1,5 – 2,5 8,0 ŠK Mladost, Petrinja 2
3 7 ŠK Prigorje, Zagreb 7,0 2,0 – 2,0 7,0 ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 3
4 4 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 6,0 1,0 – 3,0 7,0 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 15
5 24 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 6,0 3,5 – 0,5 6,0 ŠK Picok, Đurđevac 5
6 10 ŠK Stridon, Štrigova 6,0 1,5 – 2,5 6,0 ŠK Rugvica, Rugvica 14
7 13 ŠK Ericsson-Nikola Tesla I, Zagreb 6,0 4,0 – 0,0 6,0 ŠK Krapina, Krapina 20
8 8 ŠK Graničar, Cirkvena 5,0 3,0 – 1,0 5,0 ŠK Zelenjak, Klanjec 21
9 22 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 5,0 0,0 – 4,0 5,0 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 11
10 12 ŠD Varaždin, Varaždin 5,0 2,5 – 1,5 5,0 ŠK Duga Resa, Duga Resa 26
11 16 ŠK Brestje II, Sesvete 5,0 1,5 – 2,5 5,0 ŠK Sloboda, Mihovljan 19
12 23 ŠD Sisak II, Sisak 4,0 0,0 – 4,0 4,0 ŠŠK Podravka, Koprivnica 17
13 32 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 4,0 0,0 – 4,0 4,0 ŠK Križevci, Križevci 18
14 33 ŠK Samobor II, Samobor 3,0 1,0 – 3,0 4,0 ŠK Samobor I, Samobor 25
15 34 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 3,0 3,0 – 1,0 3,0 ŠK Ericsson-Nikola Tesla II, Zagreb 30
16 31 ŠK Odra, Novi Zagreb 2,0 4,0 – 0,0 2,0 ŠK Miklavec, Mursko Središće 27
17 35 ŠK Bjelovar, Bjelovar 2,0 1,0 – 3,0 2,0 ŠK Lekenik, Lekenik 28
18 29 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 2,0 2,0   Slobodan  



Rezultati 5. kola, 20.04.2013 u 12:00, Dugo Selo
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 2 ŠK Mladost, Petrinja 8,0 1,5 – 2,5 7,0 ŠK Zaprešić, Zaprešić 1
2 9 ŠK Brestje I, Sesvete 6,0 2,5 – 1,5 6,0 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 4
3 5 ŠK Picok, Đurđevac 6,0 0,5 – 3,5 6,0 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 6
4 7 ŠK Prigorje, Zagreb 5,0 3,0 – 1,0 6,0 ŠK Ericsson-Nikola Tesla I, Zagreb 13
5 3 ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 5,0 3,0 – 1,0 5,0 ŠK Graničar, Cirkvena 8
6 15 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 5,0 3,0 – 1,0 5,0 ŠD Varaždin, Varaždin 12
7 11 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 4,0 2,0 – 2,0 5,0 ŠK Rugvica, Rugvica 14
8 25 ŠK Samobor I, Samobor 4,0 1,5 – 2,5 4,0 ŠK Stridon, Štrigova 10
9 21 ŠK Zelenjak, Klanjec 4,0 2,0 – 2,0 4,0 ŠK Brestje II, Sesvete 16
10 17 ŠŠK Podravka, Koprivnica 4,0 0,5 – 3,5 4,0 ŠK Krapina, Krapina 20
11 18 ŠK Križevci, Križevci 4,0 1,0 – 3,0 4,0 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 24
12 19 ŠK Sloboda, Mihovljan 3,0 4,0 – 0,0 3,0 ŠK Samobor II, Samobor 33
13 34 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 3,0 1,0 – 3,0 3,0 ŠK Duga Resa, Duga Resa 26
14 28 ŠK Lekenik, Lekenik 2,0 0,0 – 4,0 3,0 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 22
15 27 ŠK Miklavec, Mursko Središće 2,0 0,0 – 4,0 2,0 ŠD Sisak II, Sisak 23
16 32 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 2,0 2,5 – 1,5 2,0 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 29
17 30 ŠK Ericsson-Nikola Tesla II, Zagreb 1,0 3,0 – 1,0 2,0 ŠK Bjelovar, Bjelovar 35
18 31 ŠK Odra, Novi Zagreb 1,0 2,0   Slobodan  



Rezultati 4. kola, 20.04.2013 u 10:00, Dugo Selo
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 13 ŠK Ericsson-Nikola Tesla I, Zagreb 6,0 1,5 – 2,5 6,0 ŠK Mladost, Petrinja 2
2 14 ŠK Rugvica, Rugvica 5,0 1,0 – 3,0 5,0 ŠK Zaprešić, Zaprešić 1
3 6 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 5,0 2,0 – 2,0 4,0 ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 3
4 4 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 4,0 3,0 – 1,0 4,0 ŠK Samobor I, Samobor 25
5 20 ŠK Krapina, Krapina 4,0 1,0 – 3,0 4,0 ŠK Picok, Đurđevac 5
6 8 ŠK Graničar, Cirkvena 4,0 2,0 – 2,0 4,0 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 15
7 24 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 4,0 1,0 – 3,0 4,0 ŠK Brestje I, Sesvete 9
8 26 ŠK Duga Resa, Duga Resa 3,0 0,5 – 3,5 3,0 ŠK Prigorje, Zagreb 7
9 10 ŠK Stridon, Štrigova 3,0 2,0 – 2,0 3,0 ŠK Zelenjak, Klanjec 21
10 12 ŠD Varaždin, Varaždin 3,0 3,0 – 1,0 3,0 ŠK Sloboda, Mihovljan 19
11 23 ŠD Sisak II, Sisak 2,0 1,0 – 3,0 2,0 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 11
12 16 ŠK Brestje II, Sesvete 2,0 2,0 – 0,0 2,0 ŠK Miklavec, Mursko Središće 27
13 29 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 2,0 0,0 – 4,0 2,0 ŠŠK Podravka, Koprivnica 17
14 35 ŠK Bjelovar, Bjelovar 2,0 0,0 – 4,0 2,0 ŠK Križevci, Križevci 18
15 22 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 2,0 2,0 – 2,0 2,0 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 34
16 28 ŠK Lekenik, Lekenik 1,0 2,0 – 2,0 1,0 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 32
17 33 ŠK Samobor II, Samobor 1,0 2,5 – 1,5 1,0 ŠK Odra, Novi Zagreb 31
18 30 ŠK Ericsson-Nikola Tesla II, Zagreb 0,0 2,0   Slobodan  



Rezultati 3. kola, 13.04.2013 u 15:00, Topusko
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 1 ŠK Zaprešić, Zaprešić 4,0 2,0 – 2,0 4,0 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 6
2 9 ŠK Brestje I, Sesvete 4,0 1,5 – 2,5 4,0 ŠK Mladost, Petrinja 2
3 3 ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 4,0 1,5 – 2,5 4,0 ŠK Ericsson-Nikola Tesla I, Zagreb 13
4 5 ŠK Picok, Đurđevac 3,0 2,0 – 2,0 3,0 ŠK Graničar, Cirkvena 8
5 7 ŠK Prigorje, Zagreb 3,0 1,0 – 3,0 3,0 ŠK Rugvica, Rugvica 14
6 18 ŠK Križevci, Križevci 2,0 1,0 – 3,0 2,0 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 4
7 19 ŠK Sloboda, Mihovljan 2,0 2,0 – 2,0 2,0 ŠK Stridon, Štrigova 10
8 11 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 2,0 1,0 – 3,0 2,0 ŠK Krapina, Krapina 20
9 21 ŠK Zelenjak, Klanjec 2,0 2,0 – 2,0 2,0 ŠD Varaždin, Varaždin 12
10 15 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 2,0 2,5 – 1,5 2,0 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 22
11 25 ŠK Samobor I, Samobor 2,0 3,0 – 1,0 2,0 ŠK Brestje II, Sesvete 16
12 17 ŠŠK Podravka, Koprivnica 2,0 1,0 – 3,0 2,0 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 24
13 23 ŠD Sisak II, Sisak 1,0 2,0 – 2,0 2,0 ŠK Duga Resa, Duga Resa 26
14 34 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 1,0 2,0 – 2,0 1,0 ŠK Bjelovar, Bjelovar 35
15 27 ŠK Miklavec, Mursko Središće 0,0 3,0 – 1,0 1,0 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 32
16 31 ŠK Odra, Novi Zagreb 0,0 2,0 – 2,0 0,0 ŠK Lekenik, Lekenik 28
17 29 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 0,0 3,0 – 1,0 0,0 ŠK Ericsson-Nikola Tesla II, Zagreb 30
18 33 ŠK Samobor II, Samobor 0,0 2,0   Slobodan  



Rezultati 2. kola, 13.04.2013 u 12:00, Topusko
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 10 ŠK Stridon, Štrigova 2,0 0,5 – 3,5 2,0 ŠK Zaprešić, Zaprešić 1
2 2 ŠK Mladost, Petrinja 2,0 4,0 – 0,0 2,0 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 11
3 12 ŠD Varaždin, Varaždin 2,0 1,0 – 3,0 2,0 ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 3
4 4 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 2,0 1,5 – 2,5 2,0 ŠK Ericsson-Nikola Tesla I, Zagreb 13
5 14 ŠK Rugvica, Rugvica 2,0 2,0 – 2,0 2,0 ŠK Picok, Đurđevac 5
6 6 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 2,0 2,5 – 1,5 2,0 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 15
7 16 ŠK Brestje II, Sesvete 2,0 0,5 – 3,5 2,0 ŠK Brestje I, Sesvete 9
8 8 ŠK Graničar, Cirkvena 1,0 3,0 – 1,0 2,0 ŠŠK Podravka, Koprivnica 17
9 35 ŠK Bjelovar, Bjelovar 1,0 0,0 – 4,0 1,0 ŠK Prigorje, Zagreb 7
10 24 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 1,0 2,0 – 2,0 1,0 ŠK Samobor I, Samobor 25
11 18 ŠK Križevci, Križevci 0,0 3,0 – 1,0 0,0 ŠK Miklavec, Mursko Središće 27
12 28 ŠK Lekenik, Lekenik 0,0 0,0 – 4,0 0,0 ŠK Sloboda, Mihovljan 19
13 20 ŠK Krapina, Krapina 0,0 3,0 – 1,0 0,0 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 29
14 30 ŠK Ericsson-Nikola Tesla II, Zagreb 0,0 0,0 – 3,0 0,0 ŠK Zelenjak, Klanjec 21
15 22 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 0,0 3,0 – 1,0 0,0 ŠK Odra, Novi Zagreb 31
16 32 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 0,0 2,0 – 2,0 0,0 ŠD Sisak II, Sisak 23
17 26 ŠK Duga Resa, Duga Resa 0,0 4,0 – 0,0 0,0 ŠK Samobor II, Samobor 33
18 34 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 0,0 2,0   Slobodan  



Rezultati 1. kola, 13.04.2013 u 10:00, Topusko
Br. SBr. Ekipa MB Rez. MB Ekipa SBr.
1 1 ŠK Zaprešić, Zaprešić 0,0 3,0 – 1,0 0,0 ŠK Križevci, Križevci 18
2 19 ŠK Sloboda, Mihovljan 0,0 1,0 – 3,0 0,0 ŠK Mladost, Petrinja 2
3 3 ŠK Tomislav-Goran, Sveti Ivan Žabno 0,0 3,0 – 1,0 0,0 ŠK Krapina, Krapina 20
4 21 ŠK Zelenjak, Klanjec 0,0 1,0 – 3,0 0,0 ŠK Mladost I, Varaždinske Toplice 4
5 5 ŠK Picok, Đurđevac 0,0 2,5 – 1,5 0,0 ŠK Mladost II, Varaždinske Toplice 22
6 23 ŠD Sisak II, Sisak 0,0 0,0 – 4,0 0,0 ŠK Oroslavje I, Oroslavje 6
7 7 ŠK Prigorje, Zagreb 0,0 2,0 – 2,0 0,0 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 24
8 25 ŠK Samobor I, Samobor 0,0 2,0 – 2,0 0,0 ŠK Graničar, Cirkvena 8
9 9 ŠK Brestje I, Sesvete 0,0 4,0 – 0,0 0,0 ŠK Duga Resa, Duga Resa 26
10 27 ŠK Miklavec, Mursko Središće 0,0 1,5 – 2,5 0,0 ŠK Stridon, Štrigova 10
11 11 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 0,0 4,0 – 0,0 0,0 ŠK Lekenik, Lekenik 28
12 29 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 0,0 1,0 – 3,0 0,0 ŠD Varaždin, Varaždin 12
13 13 ŠK Ericsson-Nikola Tesla I, Zagreb 0,0 4,0 – 0,0 0,0 ŠK Ericsson-Nikola Tesla II, Zagreb 30
14 31 ŠK Odra, Novi Zagreb 0,0 0,0 – 4,0 0,0 ŠK Rugvica, Rugvica 14
15 15 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 0,0 3,5 – 0,5 0,0 ŠK Oroslavje II, Oroslavje 32
16 33 ŠK Samobor II, Samobor 0,0 0,5 – 3,5 0,0 ŠK Brestje II, Sesvete 16
17 17 ŠŠK Podravka, Koprivnica 0,0 3,0 – 1,0 0,0 ŠK Sveta Nedelja II, Bestovje 34
18 35 ŠK Bjelovar, Bjelovar 0,0 2,0   Slobodan